Choose office: Ålesund org.nr: 920 983 162 mva / Bergen / Tromsø / Hammerfest / Båtsfjord /

Bunker Oil AS avd. Ålesund org.nr: 920 983 162 mva
  • Kaptein Linges vei 65
  • Emergency phone Bunkers / Lubricant: +47 90 85 40 85
  • Email: mail@bunkeroil.no
  • Switchboard: +47 70 10 47 47
  • Telefax economy avd: +47 70 10 47 49
  • Org. nr.: 920 983 162
Bunker Oil AS avd. Bergen
  • Switchboard: +47 55 11 95 30
  • Telefax economy avd: +47 55 11 95 33
  • Org. nr.:
Bunker Oil AS avd. Tromsø
  • Switchboard: +47 77 66 41 20
  • Telefax economy avd: +47 77 66 41 30
  • Org. nr.:
Bunker Oil AS avd. Hammerfest
  • Switchboard: +47 41 63 43 22
  • Telefax economy avd: +47 78 41 22 41
  • Org. nr.:
Bunker Oil AS avd. Båtsfjord
  • Switchboard: +47 79 98 34 69
  • Telefax economy avd: +47 77 66 41 30
  • Org. nr.:
 
Salgsavdeling avd. Ålesund org.nr: 920 983 162 mva
Jan Magnus Kleven
Daglig leder
pho: +47 70 10 47 30
mob: +47 91 35 23 33
email: jan@bunkeroil.no
Edgar Ulvestad
Salgssjef
pho: +47 70 10 47 40
mob: +47 91 33 67 30
email: edgar@bunkeroil.no
Tore Slinning
Salgsansvarlig marine
pho: +47 70 10 47 32
mob: +47 90 69 33 53
email: tore@bunkeroil.no
Gunnar Haugen
Salg auto og industri, stasjonssjef
pho: +47 70 10 47 42
mob: +47 99 46 27 03
email: gunnar@bunkeroil.no
Aleksander Urke
Service stasjoner
pho: + 47 97 43 64 53
mob: +47 90 68 32 00
email: vedlikehold@bunkeroil.no
Anders Alm
Service stasjoner
pho: 99 35 99 90
mob: 99 35 99 90
email: anders@bunkeroil.no
Monica Blindheim
Salgskoordinator
pho: +47 70 10 47 70
mob: +47 99 24 20 21
email: monica@bunkeroil.no
Tone Furnes
Salg og administrasjon
pho: +47 70 10 47 37
mob: +47 95 06 90 53
email: tone@bunkeroil.no
 
Økonomiavdeling avd. Ålesund org.nr: 920 983 162 mva
Arthur Krohn Ringdal
Økonomisjef
pho: +47 70 10 47 35
mob: +47 90 51 37 88
email: arthur@bunkeroil.no
Arild Ulvestad
Økonomi, regnskap
pho: +47 70 10 47 36
mob: +47 41 12 38 10
email: arild@bunkeroil.no
Hilde Iren Røv
Økonomi, regnskap
pho: +47 70 10 47 38
mob:
email: hilde@bunkeroil.no
Wenche Helland
Økonomi, fakturering
pho: +47 70 10 47 34
mob:
email: wenche@bunkeroil.no
Marit Antonsen
Økonomi, fakturering
pho: 70 10 47 72
mob:
email: marit@bunkeroil.no
Cecilia Veddegjerde Stene
Økonomi, Business Controller
pho: +47 70 10 47 71
mob: +47 94 78 00 31
email: cecilia@bunkeroil.no
 
Lager og ekspedisjon avd. Ålesund org.nr: 920 983 162 mva
Ove Rørvik
Operasjonssjef
pho: +47 70 10 47 41
mob: +47 90 84 68 57
email: ove@bunkeroil.no
Roger Refsnes
Lager, ekspedisjon
pho: +47 70 10 47 33
mob: +47 95 85 27 50
email: RogerR@bunkeroil.no
Roger Blomli
Lager, ekspedisjon
pho: +47 70 10 47 33
mob: +47 920 98 46 46
email: RogerB@bunkeroil.no
Hans Petter Molland
Lager, ekspedisjon
pho: +47 70 10 47 33
mob: +47 91 37 97 12
email: hp@bunkeroil.no
Jan Rune Zapka
Sjåfør, ekspedisjon
pho: 90 05 37 17
mob: 90 05 37 17
email: villaservice@bunkeroil.no
Vakttelefon (døgnvakt)

pho:
mob: +47 90 85 40 85
email: ekspedisjon@bunkeroil.no
 
Salgsavdeling avd. Bergen
Arild Olsen
Daglig leder
pho: +47 55 11 95 30
mob: +47 90 04 58 18
email: arild.olsen@bunkeroilbergen.no
Trond Pedersen
Salg auto og industri
pho: +47 55 11 95 30
mob: +47 99 36 07 50
email: tp@bunkeroilbergen.no
Nils T. Leknesund
Salg marine
pho:
mob: +47 91 14 82 33
email: nils@bunkeroil.no
 
Økonomiavdeling avd. Bergen
Kitty Titlestad
Økonomi, regnskap
pho: +47 55 11 95 30
mob: +47 40 55 34 13
email: kitty@bunkeroilbergen.no
 
Lager og ekspedisjon avd. Bergen
Espen Koldal
Lager, ekspedisjon
pho: +47 55 11 95 30
mob: +47 40 82 80 83
email: espen@bunkeroilbergen.no
Martin Holmedal
Lager, ekspedisjon
pho: +47 55 11 95 30
mob: +47 97 07 20 88
email: martin@bunkeroilbergen.no
Jan Erik Sjursen
Lager, ekspedisjon
pho: +47 55 11 95 30
mob: +47 91 36 25 33
email: ekspedisjon.bergen@bunkeroilbergen.no
 
Salgsavdeling avd. Tromsø
Trond Fermann
Regionsjef
pho: +47 77 66 41 21
mob: +47 90 84 44 80
email: trond@bunkeroil.no
Hans Alfred Mehus
Salgssjef
pho: +47 77 66 41 22
mob: +47 41 50 63 63
email: hansi@bunkeroil.no
Bjørn Tore Mathisen
Salg marine
pho: +47 77 66 41 29
mob: +47 90 98 15 38
email: bjorn.tore@bunkeroil.no
 
Økonomiavdeling avd. Tromsø
Sissel Kåberg
Økonomi, fakturering
pho: +47 77 66 41 23
mob: +47 47 33 01 95
email: sissel@bunkeroil.no
Lotte Entner
Økonomi, faktuering
pho: +47 77 66 41 27
mob: +47 99 39 33 99
email: lotte@bunkeroil.no
Vibeke Pettersen
Økonomi, fakturering
pho: +47 77 66 41 34
mob: +47 95 92 24 75
email: vibeke@bunkeroil.no
 
Lager og ekspedisjon avd. Tromsø
Morten Karlsen Skogeng
Lager, ekspedisjon
pho: +47 77 66 41 24
mob: +47 97 69 10 91
email: morten@bunkeroil.no
Norleif Sørgård
Lager, Ekspedisjon
pho: +47 77 66 41 25
mob: +47 90 60 20 16
email: norleif@bunkeroil.no
Alf Arne Sørensen
Lager, ekspedisjon
pho: +47 77 66 41 26
mob: +47 92 28 45 50
email: alf@bunkeroil.no
Geir A. Brunvold
Lager, sjåfør
pho:
mob: +47 95 13 72 90
email: geir@bunkeroil.no
Alf Otto Skogheim
Lager, sjåfør
pho:
mob: +47 90 73 37 27
email: alf.otto@bunkeroil.no
Stig Håvard Hansen
Lager, sjåfør
pho:
mob: +47 91 58 11 43
email: stig@bunkeroil.no
Vakttelefon (døgnvakt)

pho: +47 77 66 41 25
mob: +47 41 60 88 98
email: ekspedisjon.tromso@bunkeroil.no
 
Lager og ekspedisjon avd. Hammerfest
Olav Klykken
Lager, ekspedisjon, sjåfør
pho: +47 41 63 43 22
mob: +47 91 62 56 82
email: olav@bunkeroil.no
Espen Hansen
Lager, ekspedisjon,sjåfør
pho: +47 41 63 43 22
mob: +47 40 06 26 53
email: ekspedisjon.hammerfest@bunkeroil.no
 
Lager og ekspedisjon avd. Båtsfjord
Kjetil Holm
Lager, ekspedisjon, sjåfør
pho: +47 79 98 34 69
mob: +47 99 24 91 20
email: kjetil@bunkeroil.no
Stephan Eriksen
Lager, ekspedisjon, sjåfør
pho: +47 79 98 34 69
mob: +47 41 76 08 81
email: ekspedisjon.baatsfjord@bunkeroil.no
 

Show Bunker Oil - stations in a larger map.
ENG NOR