Choose office: Ålesund / Bergen / Tromsø / Hammerfest / Båtsfjord /

Bunker Oil AS dept. Ålesund
  • Switchboard: +47 70 10 47 47
  • Emergency phone service stations: +47 97 43 64 53
  • Emergency phone Bunkers / Lubricant: +47 90 85 40 85
Bunker Oil AS dept. Bergen
  • Switchboard: +47 55 11 95 30
  • Emergency phone service stations: +47 55 11 95 30
  • Emergency phone Bunkers / Lubricant: +47 55 11 95 30
Bunker Oil AS dept. Tromsø
  • Switchboard: +47 77 66 41 20
  • Emergency phone service stations: +47 41 60 88 98
  • Emergency phone Bunkers / Lubricant: +47 41 60 88 98
Bunker Oil AS dept. Hammerfest
  • Switchboard: +47 41 63 43 22
  • Emergency phone service stations:
  • Emergency phone Bunkers / Lubricant: +47 41 63 43 22
Bunker Oil AS dept. Båtsfjord
  • Switchboard: +47 78 98 34 69
  • Emergency phone service stations:
  • Emergency phone Bunkers / Lubricant: +47 78 98 34 69
 
Sales dep. dept. Ålesund
Jan Magnus Kleven
Manager
pho: +47 70 10 47 30
mob: +47 91 35 23 33
email: jan@bunkeroil.no
Edgar Ulvestad
Salgssjef
pho: +47 70 10 47 40
mob: +47 91 33 67 30
email: edgar@bunkeroil.no
Tone Furnes
Salg og administrasjon
pho: +47 70 10 47 37
mob: +47 95 06 90 53
email: tone@bunkeroil.no
Tore Slinning
Salgsansvarlig marine
pho: +47 70 10 47 32
mob: +47 90 69 33 53
email: tore@bunkeroil.no
Aslak Ulvestad
Salg marine
pho: +47 70 10 47 77
mob: +47 48 11 25 10
email: aslak@bunkeroil.no
Monica Blindheim
Salgskoordinator marine
pho: +47 70 10 47 70
mob: +47 99 24 20 21
email: monica@bunkeroil.no
Gunnar Haugen
Salg auto og industri
pho: +47 70 10 47 42
mob: +47 99 46 27 03
email: gunnar@bunkeroil.no
Anders Alm
Driftssjef stasjoner
pho: +47 99 35 99 90
mob: +47 99 35 99 90
email: anders@bunkeroil.no
Elin Molvik Kili
Salgskoordinator stasjoner
pho:
mob: +47 40 21 32 80
email: elin@bunkeroil.no
Aleksander Urke
Service stasjoner
pho:
mob: +47 90 68 32 00
email: aleksander@bunkeroil.no
Dennis A. Zabka
Service stasjoner
pho:
mob: +47 90 68 08 67
email: dennis@bunkeroil.no
Maren Kleven Fox
Salg og markedsføring
pho: +47 70 10 47 47
mob: +47 93 23 80 20
email: maren@bunkeroil.no
 
Finance dep. dept. Ålesund
Arthur Krohn Ringdal
Økonomisjef
pho: +47 70 10 47 35
mob: +47 90 51 37 88
email: arthur@bunkeroil.no
Cecilia Veddegjerde Stene
Økonomi, Business Controller
pho: +47 70 10 47 71
mob: +47 94 78 00 31
email: cecilia@bunkeroil.no
Arild Ulvestad
Økonomi, regnskap stasjoner
pho: +47 70 10 47 36
mob: +47 41 12 38 10
email: arild@bunkeroil.no
Hilde Iren Røv
Økonomi, regnskap
pho: +47 70 10 47 38
mob:
email: hilde@bunkeroil.no
Ingrid Rønning
Økonomi, regnskap
pho: +47 70 10 47 75
mob:
email: ingrid@bunkeroil.no
Wenche Helland
Økonomi, fakturering
pho: +47 70 10 47 34
mob:
email: wenche@bunkeroil.no
Beate Hjellen
Økonomi, fakturering
pho: +47 70 10 47 72
mob:
email: beate@bunkeroil.no
 
Storage and distribution dept. Ålesund
Ove Rørvik
Operasjonssjef
pho: +47 70 10 47 41
mob: +47 90 84 68 57
email: ove@bunkeroil.no
Geir Frode Korsedal
Formann
pho: +47 70 10 47 33
mob: +47 98 03 55 38
email: geir.korsedal@bunkeroil.no
Roger Refsnes
Lager, ekspedisjon
pho: +47 70 10 47 33
mob: +47 95 85 27 50
email: RogerR@bunkeroil.no
Roger Blomli
Lager, ekspedisjon
pho: +47 70 10 47 33
mob: +47 90 98 46 46
email: RogerB@bunkeroil.no
Mensur Korjenic
Lager, ekspedisjon
pho: +47 70 10 47 33
mob: +47 40 01 04 14
email: mesko@bunkeroil.no
Magne Sætre
Lager, ekspedisjon
pho: +47 70 10 47 33
mob:
email: magne@bunkeroil.no
Jan Rune Zabka
Sjåfør, ekspedisjon
pho: +47 90 05 37 17
mob: +47 90 05 37 17
email: villaservice@bunkeroil.no
Vakttelefon (døgnvakt)

pho:
mob: +47 90 85 40 85
email: ekspedisjon@bunkeroil.no
 
Sales dep. dept. Bergen
Arild Olsen
Daglig leder
pho: +47 55 11 95 30
mob: +47 90 04 58 18
email: arild.olsen@bunkeroilbergen.no
Trond Pedersen
Salg auto og industri
pho: +47 55 11 95 30
mob: +47 99 36 07 50
email: tp@bunkeroilbergen.no
Nils T. Leknesund
Salg marine
pho:
mob: +47 91 14 82 33
email: nils@bunkeroil.no
 
Finance dep. dept. Bergen
Kitty Titlestad
Økonomi, regnskap
pho: +47 55 11 95 30
mob: +47 41 23 86 38
email: kitty@bunkeroilbergen.no
Vigdis Knudsen
Økonomi, administrasjon
pho: +47 55 11 95 30
mob: +47 40 55 34 13
email: vigdis@bunkeroilbergen.no
 
Storage and distribution dept. Bergen
Espen Koldal
Lager, ekspedisjon
pho: +47 55 11 95 30
mob: +47 40 82 80 83
email: espen@bunkeroilbergen.no
Martin Holmedal
Lager, ekspedisjon
pho: +47 55 11 95 30
mob: +47 97 07 20 88
email: martin@bunkeroilbergen.no
Jan Erik Sjursen
Lager, ekspedisjon
pho: +47 55 11 95 30
mob: +47 91 36 25 33
email: ekspedisjon.bergen@bunkeroilbergen.no
 
Sales dep. dept. Tromsø
Trond Fermann
Regionsjef
pho: +47 77 66 41 21
mob: +47 90 84 44 80
email: trond@bunkeroil.no
Bjørn Tore Mathisen
Salg marine
pho: +47 77 66 41 29
mob: +47 90 98 15 38
email: bjorn.tore@bunkeroil.no
Stig Aksel Johansen
Salgssjef auto og industri
pho: +47 77 66 41 22
mob: +47 94 87 95 99
email: stig.aksel@bunkeroil.no
 
Finance dep. dept. Tromsø
Sissel Kåberg
Økonomi, fakturering
pho: +47 77 66 41 23
mob: +47 47 33 01 95
email: sissel@bunkeroil.no
Vibeke Pettersen
Økonomi, fakturering
pho: +47 77 66 41 34
mob: +47 95 92 24 75
email: vibeke@bunkeroil.no
 
Storage and distribution dept. Tromsø
Morten Karlsen Skogeng
Lager, ekspedisjon
pho: +47 77 66 41 24
mob: +47 97 69 10 91
email: morten@bunkeroil.no
Alf Arne Sørensen
Lager, ekspedisjon
pho: +47 77 66 41 26
mob: +47 92 28 45 50
email: alf@bunkeroil.no
Morten Lundberg
Lager, ekspedisjon
pho: +47 77 66 41 25
mob: +47 97 72 08 55
email: morten.lundberg@bunkeroil.no
Geir A. Brunvold
Lager, sjåfør
pho:
mob: +47 95 13 72 90
email: geir@bunkeroil.no
Vakttelefon (døgnvakt)

pho: +47 77 66 41 25
mob: +47 41 60 88 98
email: ekspedisjon.tromso@bunkeroil.no
 
Sales dep. dept. Hammerfest
Bjørn Tore Mathisen
Salg marine
pho: +47 77 66 41 29
mob: +47 90 98 15 38
email: bjorn.tore@bunkeroil.no
 
Storage and distribution dept. Hammerfest
Olav Klykken
Lager, ekspedisjon, sjåfør
pho: +47 41 63 43 22
mob: +47 91 62 56 82
email: olav@bunkeroil.no
Espen Hansen
Lager, ekspedisjon,sjåfør
pho: +47 41 63 43 22
mob: +47 40 06 26 53
email: ekspedisjon.hammerfest@bunkeroil.no
 
Sales dep. dept. Båtsfjord
Bjørn Tore Mathisen
Salg marine
pho: +47 77 66 41 29
mob: +47 90 98 15 38
email: bjorn.tore@bunkeroil.no
 
Storage and distribution dept. Båtsfjord
Kjetil Holm
Lager, ekspedisjon, sjåfør
pho: +47 78 98 34 69
mob: +47 99 24 91 20
email: kjetil@bunkeroil.no
Stephan Eriksen
Lager, ekspedisjon, sjåfør
pho: +47 78 98 34 69
mob: +47 41 76 08 81
email: stephan@bunkeroil.no
 

Show Bunker Oil - stations in a larger map.
ENG NOR